Poteš svojho blízkeho a pošli mu zo Žiliny, alebo Banskej Bystrice balíček elektomobilom

Poteš svojho blízkeho a pošli mu zo Žiliny, alebo Banskej Bystrice balíček elektomobilom

Ste zo Žiliny alebo Banskej Bystrice a chcete potešiť svojho blízkeho v Bratislave tou najekologickejšou cestou? Chceš, aby ti mamka poslala krabicu koláčov zo Žiliny či Banskej Bystrice na intrák do Bratislavy bez jedinej emisie? Pošlite svojmu synovi, kamarátke, bratovi či manželke symbolický balíček elektromobilom spoločnosti GreenWay!

Prineste ho do Aupark shopping center v Žiline medzi 9:00 a 12:00 alebo do Europa shopping center v Banskej Bystrici medzi 9:00 a 14:00 v piatok 25.9.2015 na 9. ročník Európskej noci výskumníkov, odovzdajte ho v EuroInfo stánku a adresát ho može čakať okolo 19:40 v Bratislavskej Starej tržnici kam ho privezie jedinečný elektromobil spoločnosti GreenWay v rámci svojej revolučnej cesty po Slovensku len na elektrinu! Odovzdanie balíčka adresátovi prebehne za prítomnosti kamery.

Samozrejme, balíček nesmie obsahovať žiadne nebezpečné predmety a presahovať veľkosť krabice 50x50x30cm. SOVVA, o.z. ako organizátor NOCI VÝSKUMNÍKOV, zaňho nepreberá zodpovednosť. Firma GreenWay Operator a.s. si vyhradzuje právo odmietnuť prevoz balíka. V prípade nevyzdvihnutia balíčka v piatok 25.9.2015 v priestoroch EuroInfo stánku v Bratislavskej Starej tržnici do polnoci, bude balíček uschovaný v priestoroch SOVVA, o.z., kde si ho bude môcť adresát po dohovore vyzdvihnúť. Spoločnosť SOVVA o.z. a spoločnosť GreenWay Operator a.s. nepreberajú zodpovednosť za obsah prepraveného balíka ani za jeho prípadné znehodnotenie spôsobené prepravou, manipuláciou, alebo jeho skladovaním.